Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Fundacja Chrześcijańska Służba Charytatywna Blisko Serca Oddział Zachodniopomorski, non-profit, będąca organizacją pożytku publicznego

Jutro jest… wtedy pochylisz się nad sobą w Bornem Sulinowie

31.10.2010, Profilaktyka uzależnień

Słowno-muzyczna opowieść o wędrówce przez sztuczne raje do trzeźwego i mającego sens życia. Ostrzeżenie przed zgubnym wpływem uzależnień i przemocą. To wszystko było udziałem młodzieży uczestniczącej w spotkaniu z Jarkiem Wajkiem, byłym wokalistą Oddziału Zamkniętego, w Bornem Sulinowie koło Szczecinka.
 
21 pażdziernika w auli zespołu szkół przy al. Niepodleglości 24 zgromadziło się 250 osób. W programie zorganizowanym przez osoby związane z Chrześcijańską Służbą Charytatywną (ChSCh) oraz przedstawicieli lokalnego urzędu miejskiego wzięli udział przede wszystkim uczniowie z klas gimnazjalnych i licealnych.

W swoim autorskim programie Jutro jest… wtedy pochylisz się nad sobą Jarek Wajk dzielił się swoją często trudną drogą i pokazywał, jak złudnym rozwiązaniem problemów są alkohol czy narkotyki.

Występ spotkał się z niezwykle pozytywnym odbiorem wśród urzędników, działaczy organizacji pozarządowych, grona pedagogicznego i uczniów. W 2011 roku Jarek Wajk jest ponownie zaproszony do Bornego Sulinowa oraz Szczecinka.

Czytaj o profilaktyce uzależnień.

Złóż dar na działalność dobroczynną.

Przekaż 1% podatku dla ChSCh (KRS 0000220518).

(aw)

Pomóż nam

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Zachodniopomorski
ul. Mariacka 4
70-547 Szczecin

Nr konta bankowego:
23 2030 0045 1110 0000 0270 6670

Tel.: (+48) 22 34 99 935
E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij