Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Fundacja Chrześcijańska Służba Charytatywna Blisko Serca Oddział Zachodniopomorski, non-profit, będąca organizacją pożytku publicznego

Stargard: pijemy soki!

23.10.2017, Kluby zdrowia

W Stargardzie odbędzie się kolejne spotkanie klubu zdrowia. Tym razem wolontariusze lokalnej filii Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) zapraszają na wykład połączony z degustacją świeżo wyciśniętych soków.

Picie wyciśniętych soków z owoców i warzyw jest prawie równoznaczne ze zjedzeniem porcji nieprzetworzonych produktów. Sok to esencja owocu. Trudno zjeść np. trzy jabłka na raz. Znacznie łatwiej wypić sok wyciśnięty z trzech jabłek. Na najbliższym spotkaniu klubu zdrowia wolontariusze wraz z gościem spotkania będą zachęcać do spożywania owoców i warzyw w stanie ciekłym.

Zajęcia Klubu Zdrowia w Stargardzie są otwarte dla wszystkich. Odbędą się w niedzielę, 29 października w lokalu przy ul. Brzozowej 2. Start o godzinie 16. Wstęp wolny!

Czytaj więcej o klubach zdrowia.

Czytaj więcej o pomocy zdrowotnej.

Pomóż nam

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Zachodniopomorski
ul. Mariacka 4
70-547 Szczecin

Nr konta bankowego:
23 2030 0045 1110 0000 0270 6670

Tel.: (+48) 22 34 99 935
E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij