Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Fundacja Chrześcijańska Służba Charytatywna Blisko Serca Oddział Zachodniopomorski, non-profit, będąca organizacją pożytku publicznego

Stargard Szczeciński: kichaj na przeziębienie

30.01.2014, Zadbaj o Zdrowie z ChSCh

5 lutego filia Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) w Stargardzie Szczecińskim zaprasza na spotkanie pod hasłem Zapomniane zasady zdrowego stylu życia.

Wykład będzie traktował m.in. o odporności. Taka wiedza bardzo się przyda, zwłaszcza o tej porze roku, jaką mamy za oknem. Zimowa aura sprzyja przeziębieniom. Kiedy już dopadnie nas infekcja, mamy zwyczaj „pocieszać się” chociażby słodyczami, a to tylko pogarsza sprawę.

– Na wstępie przypomnę tzw. osiem zasad zdrowego stylu życia. Są to m.in. dieta, aktywność fizyczna, odpoczynek. Będę mówić o tym, w jaki sposób się odżywiać, by organizm sam się bronił przed infekcjami – mówi prelegentka Urszula Rusin, kierownik filii ChSCh w Stargardzie Szczecińskim.

Spotkanie odbędzie się w środę, 5 lutego, o godzinie 16:30 w Domu Kultury Kolejarza w Stargardzie Szczecińskim, przy ul. Szczecińskiej 17. W programie oprócz wykładu będzie degustacja smacznych i zdrowych potraw wegetariańskich. Uczestnictwo w zajęciach jest bezpłatne.

Czytaj więcej o projekcie Zadbaj o Zdrowie z ChSCh.

(jl)

Pomóż nam

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Zachodniopomorski
ul. Mariacka 4
70-547 Szczecin

Nr konta bankowego:
23 2030 0045 1110 0000 0270 6670

Tel.: (+48) 22 34 99 935
E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij