Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Fundacja Chrześcijańska Służba Charytatywna Blisko Serca Oddział Zachodniopomorski, non-profit, będąca organizacją pożytku publicznego

Stargard Szczeciński: przyjdź i gotuj zdrowo

7.10.2015, Zadbaj o Zdrowie z ChSCh

Już w najbliższą niedzielę, 11 października w siedzibie stargardzkiej filii Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) odbędą się warsztaty zdrowego gotowania. Wolontariusze zapraszają na praktyczną naukę przyrządzania pysznych zdrowych pasztetów i kotletów.

Zdrowa dieta to najlepsza profilaktyka przed chorobami cywilizacyjnymi, m.in. otyłością, cukrzycą, a nawet nowotworem. Podczas warsztatów kulinarnych wolontariusze pokażą, jak przygotować zdrowe pasztety, pasty kanapkowe i kotlety. Uczestnicy zajęć dowiedzą się także, jak stopniowo wprowadzać zdrowe nawyki żywieniowe do swojego życia. Warto przyjść, wziąć ciekawy przepis i zaskoczyć bliskich nowym daniem w domowym menu.

Zajęcia Szkoły Zdrowego Gotowania odbędą się w niedzielę, 11 października, o godzinie 16 w lokalu przy ul. Brzozowej 2 w Stargardzie Szczecińskim. Uczestnictwo w zajęciach jest bezpłatne.

Czytaj więcej o klubach zdrowia.

Czytaj więcej o pomocy zdrowotnej.

Pomóż nam

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Zachodniopomorski
ul. Mariacka 4
70-547 Szczecin

Nr konta bankowego:
23 2030 0045 1110 0000 0270 6670

Tel.: (+48) 22 34 99 935
E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij