Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Fundacja Chrześcijańska Służba Charytatywna Blisko Serca Oddział Zachodniopomorski, non-profit, będąca organizacją pożytku publicznego

Stargard Szczeciński: spotkanie dla aktywnych i nie tylko!

14.02.2014, Zadbaj o Zdrowie z ChSCh

Wolontariusze Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) ze Stargardu Szczecińskiego znani są z wielu akcji dobroczynnych. Teraz ruszają z nowym projektem. Spotkanie organizacyjne już 19 lutego. Wstęp otwarty dla wszystkich!

Przyjdź, zacznij realizować swoje plany, spełniać marzenia, po prostu myśleć o sobie. Powiedz, co chciałbyś robić w wolnym czasie: kurs zdrowego gotowania, wyszywanie, majsterkowanie, wspólne wycieczki, prowadzenie kursów komputerowych, robienie makijażu? Nie siedź w domu, przyjdź i poznaj ludzi, którzy mają podobne, albo i całkiem inne zainteresowania – zachęcają organizatorzy spotkania. I gwarantują, że będzie ciekawie.

– Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy mają czas i szukają alternatywy dla siedzenia w domu – mówi Urszula Rusin, kierownik filii ChSCh w Stragardzie Szczecińskim. – Może ktoś czuje się samotny? Niech przyjdzie! Albo wcale nie czuje się samotny, ale chce podzielić się swoją pasją, zarazić nią innych? Na takie osoby również czekamy! Zapraszamy wszystkich – zarówno kobiety jak i mężczyzn, bez względu na wiek, którzy chcieliby wyjść z domu, zapomnieć o swoich problemach. Tych, którzy chcą zapełnić ciążącą im pustkę, podzielić się czymś, albo czegoś się nauczyć.

Wolontariusze zapraszają tych, którzy chcieliby miło spędzić wolny czas.

– Nie siedźmy, wyjdźmy z domu, niezależnie od pogody, nawet jeśli nie mamy własnych pomysłów – zachęca Urszula Rusin.

Początek spotkania dla aktywnych i nie tylko już w środę, 19 lutego, o godz. 16 w lokalu przy ul. Brzozowej 2. Na gości będzie czekała herbata i poczęstunek Uczestnictwo jest bezpłatne.

(jl)

Pomóż nam

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Zachodniopomorski
ul. Mariacka 4
70-547 Szczecin

Nr konta bankowego:
23 2030 0045 1110 0000 0270 6670

Tel.: (+48) 22 34 99 935
E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij