Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Fundacja Chrześcijańska Służba Charytatywna Blisko Serca Oddział Zachodniopomorski, non-profit, będąca organizacją pożytku publicznego

Szczecin: dieta naturalna czy wyuczona?

16.04.2015, Kluby zdrowia

Czy to, co jemy, jest rzeczywiście tym, czego potrzebujemy? Na  kwietniowych zajęciach Klubu Zdrowia w Szczecinie dowiemy się, czy nasza dieta jest „naturalna”, czy też ktoś nauczył nas jeść to, co jemy. Na spotkanie klubu zapraszają wolontariusze lokalnej filii Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh).
 
Świat, w którym żyjemy, to swego rodzaju „matrix”, wykreowany przez reklamy artykułów wielkich koncernów spożywczych – taki wniosek można wysnuć przyglądając się tematowi najbliższego spotkania klubu zdrowia. Podczas kwietniowych zajęć promotor zdrowia i trener osobisty Gabriel Chmielewski przypomni zapominaną lub niechcianą prawdę na temat niektórych produktów. Przybliży fakty, które większość ludzi zna, ale nie zastanawia się nad nimi, spożywając na przykład wędliny czy inne wysokobiałkowe produkty. Gabriel Chmielewski ujawni, co kryje się za pięknymi reklamami i kuszącymi opakowaniami niektórych z nich.

Niedzielny wykład w klubie zdrowia odpowie na pytanie, czy to, w jaki sposób się odżywiamy, jest naturalne czy wyuczone, oraz jaki ma to wpływ na nasze zdrowie. Po wykładzie wolontariusze zapraszają na degustację naturalnych potraw.

Najbliższe spotkanie Klubu Zdrowia w Szczecinie odbędzie się już w niedzielę, 19 kwietnia, o godzinie 16 w lokalu przy Placu Mariackim 4 (wejście od ul. Farnej).

Wstęp wolny!

Czytaj więcej o klubach zdrowia.

Czytaj więcej o pomocy zdrowotnej.

Pomóż nam

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Zachodniopomorski
ul. Mariacka 4
70-547 Szczecin

Nr konta bankowego:
23 2030 0045 1110 0000 0270 6670

Tel.: (+48) 22 34 99 935
E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij