Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Fundacja Chrześcijańska Służba Charytatywna Blisko Serca Oddział Zachodniopomorski, non-profit, będąca organizacją pożytku publicznego

Szczecin: mózg jak komputer

18.11.2014, Kluby zdrowia

Mózg to centrum dowodzenia całego organizmu. Aby spełniał swoje zadanie, musi być właściwie zaprogramowany i obsługiwany. Co, jeśli zawodzi? Jak można go „naprawić”? O tym na najbliższym spotkaniu szczecińskiego klubu zdrowia.

Wolontariusze lokalnej filii Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) zapraszają na wykład Mariusza Radosha, który przybliży zasady funkcjonowania mózgu.

– Ponad 10 lat temu przeczytałem książkę napisaną przez amerykańskiego psychologa i pastora z ponad 30-letnim doświadczeniem. Tytuł tej książki w dosłownym tłumaczeniu na j. polski brzmi Uzdrowić złamany mózg – mówi prelegent Mariusz Radosh. – W tym czasie zmagałem się z różnymi problemami i treść tej książki bardzo mi pomogła. W prosty sposób tłumaczyła mechanizmy funkcjonowania mózgu i związane z tym konsekwencje dla naszego postępowania. Jej zalecenia zastosowałem i odczułem wyraźną zmianę w jakości mojego życia. Chcę się tym podzielić – dodaje.

Jak praca mózgu wpływa na nasze decyzje i zwyczaje? W jaki sposób siła woli wpływa na funkcjonowanie mózgu? Czy można uleczyć mózg? Jaki jest mechanizm depresji i jak z niej wyjść? Czy można kontrolować zdrowienie mózgu? Jak pielęgnować proces leczenia mózgu?Odpowiedzi na te i inne pytania poznamy podczas najbliższego spotkania Klubu Zdrowia w Szczecinie. 

Zajęcia odbędą się w niedzielę, 23 listopada w lokalu przy Placu Mariackim 4. Start o godzinie 16. Wstęp wolny!

Czytaj więcej o klubach zdrowia.

Czytaj więcej o pomocy zdrowotnej.

Pomóż nam

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Zachodniopomorski
ul. Mariacka 4
70-547 Szczecin

Nr konta bankowego:
23 2030 0045 1110 0000 0270 6670

Tel.: (+48) 22 34 99 935
E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij