Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Fundacja Chrześcijańska Służba Charytatywna Blisko Serca Oddział Zachodniopomorski, non-profit, będąca organizacją pożytku publicznego

Szczecin: nauka siedzenia, czyli jak pokonać ból kręgosłupa

18.09.2014, Kluby zdrowia

Wolontariusze filii Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) w Szczecinie zapraszają na pierwsze powakacyjne spotkanie klubu zdrowia. Fizjoterapeuta Ewa Świątek opowie i pokaże na nim, jak radzić sobie z bólem kręgosłupa w domowym zaciszu. Wstęp wolny!

Klub Zdrowia w Szczecinie rozpoczął działalność w listopadzie ubiegłego roku. W ramach cyklicznych, comiesięcznych spotkań odbywały się warsztaty szkoły zdrowego gotowania, pieczenia chleba, prelekcje promotorów zdrowia. W sezonie 2014/2015 na uczestników czeka równie ciekawy program. We wrześniu zajęcia będą poświęcone bólom kręgosłupa wywołanym stresem.

Żyjemy w ciągłym pędzie. Pośpiech zdeterminował niemal każdą dziedzinę naszego życia. Skutkiem tego jest ogromny stres. Niestety życie na wysokich obrotach powoduje szereg dolegliwości takich jak bóle głowy, problemy ze snem, trawieniem, a także bóle kręgosłupa. Na najbliższych zajęciach Klubu Zdrowia w Szczecinie prelegentka Ewa Świątek opowie, jak dbać o kręgosłup w domowych warunkach. W programie demonstracja kilku prostych ćwiczeń oraz nauka prawidłowego siedzenia.

Wrześniowe spotkanie klubu zdrowia odbędzie się w niedzielę, 21 września, o godzinie 16. Organizatorzy zapraszają do lokalu przy ul. Plac Mariacki 4 (wejście od ul. Farnej).

Czytaj więcej o klubach zdrowia.

Czytaj więcej o pomocy zdrowotnej.

(jl)

Pomóż nam

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Zachodniopomorski
ul. Mariacka 4
70-547 Szczecin

Nr konta bankowego:
23 2030 0045 1110 0000 0270 6670

Tel.: (+48) 22 34 99 935
E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij