Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Fundacja Chrześcijańska Służba Charytatywna Blisko Serca Oddział Zachodniopomorski, non-profit, będąca organizacją pożytku publicznego

Szczecin: „Platany” po raz pierwszy

17.06.2015, Zadbaj o Zdrowie z ChSCh

W tym roku wolontariusze filii Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) w Szczecinie wzięli udział w Szczecińskich Spotkaniach Organizacji Pozarządowych „Pod Platanami”. Tegoroczne spotkanie odbyło się na Jasnych Błoniach, w słoneczną niedzielę, 31 maja.

Choć piknik organizacji pozarządowych „Spotkania pod Platanami” odbywał się już po raz XIV, reprezentacja ChSCh brała w nim udział po raz pierwszy. Na stoisku wolontariusze prezentowali zdjęcia z cyklicznych spotkań klubu zdrowia, filmowe relacje z EXPO Zdrowie oraz zeszłorocznego Biegu poMOCY. Uczestnicy pikniku odwiedzający stoisko ChSCh mogli skosztować zdrowych przekąsek, co też chętnie robili. Stanowisko cieszyło się ogromna popularnością. 40 osób zapisało się na listę chętnych do otrzymywania powiadomień o spotkaniach klubu zdrowia.

Tegoroczna edycja „Platanów” okazała się korzystna  nie tylko dla odwiedzających, na których czekały liczne atrakcje. Także wolontariusze ChSCh mieli okazję zapoznać się i wymienić doświadczeniami z działaczami innych organizacji licznie biorących udział w spotkaniu.

Pomóż nam

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Zachodniopomorski
ul. Mariacka 4
70-547 Szczecin

Nr konta bankowego:
23 2030 0045 1110 0000 0270 6670

Tel.: (+48) 22 34 99 935
E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij