Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Fundacja Chrześcijańska Służba Charytatywna Blisko Serca Oddział Zachodniopomorski, non-profit, będąca organizacją pożytku publicznego

Szczecin: wielofunkcyjne urządzenie w kuchni – z czym to się je?

5.01.2015, Kluby zdrowia

Najbliższe spotkanie Klubu Zdrowia w Szczecinie prowadzonego przez wolontariuszy lokalnej filii Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) będzie poświęcone wielofunkcyjnym urządzeniom w kuchni. Jak wykorzystać ich możliwości do przyrządzania smacznych i zdrowych potraw?

Ubijanie, mielenie, wyrabianie ciasta – to tylko niektóre z kuchennych czynności, które zużywają czas i siły niejednej gospodyni. O wiele łatwiej skorzystać z różnych urządzeń, które wiele rzeczy zrobią za nas. Jednak nie zawsze umiemy w pełni wykorzystać wszystkie ich funkcje i możliwości. O tym, jak planować i przygotowywać posiłki za pomocą wielofunkcyjnego urządzenia kuchennego opowiedzą – na podstawie własnych doświadczeń – wolontariusze filii ChSCh w Szczecinie.

Początek spotkania klubu zdrowia 11 stycznia (niedziela), o godz.16 przy Placu Mariackim 4 (wejście od ulicy Farnej). W programie degustacja prezentowanych potraw. Wstęp wolny!

Czytaj więcej o klubach zdrowia.

(aw)

Pomóż nam

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Zachodniopomorski
ul. Mariacka 4
70-547 Szczecin

Nr konta bankowego:
23 2030 0045 1110 0000 0270 6670

Tel.: (+48) 22 34 99 935
E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij